Drodzy Mieszkańcy i drogie Mieszkanki Różańska oraz Chłopowa. Mamy przyjemność zaprosić Was na ważne spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w sobotę 13 stycznia. Chcemy się z Wami spotkać, aby zaprezentować plany rozwoju Waszych wsi.

Plany powstały dzięki Waszym opiniom wyrażonym w ankietach, rozmowom z liderami lokalnej społeczności oraz pełnym energii warsztatom w 2023 roku. Wasze pomysły i sugestie były dla nas niezmiernie cenne!

Podczas spotkania omówimy kluczowe punkty planu rozwoju, których priorytetowością są Wasze potrzeby i aspiracje. Chcemy, aby Chłopowo i Różańsko rozwijało się zgodnie z oczekiwaniami społeczności.

Czekają na Was ciekawe prezentacje, dyskusje oraz okazja do dzielenia się Waszymi pomysłami na przyszłość. To właśnie dzięki Wam wspólnie zaplanujemy lepsze jutro dla Waszych wsi.

Liczymy na Waszą obecność i aktywny udział! Spotkamy się w sobotę 13 stycznia o godz. 13:30 (Różańsko) | godz. 16:00 (Chłopowo). Miejsce: świetlice wiejskie.

Po co to wszystko?

Tworzenie planów rozwoju wsi jest niezmiernie ważne! To taki spis rzeczy, które chcemy poprawić, dodać lub zmienić w naszej miejscowości. To jak wspólnie uzgodniona lista życzeń dla naszej miejscowości. Dzięki temu mamy jasny plan, co zrobić, aby wszyscy byli tu szczęśliwsi i żebyśmy mieli fajniejsze miejsce do życia…