page-header

Konferencja pod strzechami

Konferencja pod strzechami będzie nowatorskim wydarzeniem, którego celem będzie zainspirowanie mieszkańców do współtworzenia planu rozwoju wsi i włączenia się w jego realizację.

Będzie to prawdopodobnie pierwsza w historii konferencja organizowana w którejkolwiek ze wsi powiatu myśliborskiego. Konferencja odbędzie się w marcu w Szkole Podstawowej w Różańsku.

Dla dodania prestiżu zaprosimy do poprowadzenia jednego z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy telewizyjnych w regionie. Będzie to wyróżnienie dla mieszkańców, ale także sposób na zaciekawienie i zachęcenie do przyjścia

Podczas konferencji wystąpią pasjonaci i społecznicy z kraju i regionu, którzy podzielą się swoimi unikalnymi doświadczeniami w zakresie angażowania mieszkańców do działań na rzecz dobra wspólnego. Kontakt z żywym człowiekiem i pokazanie efektów działań zaangażowanych społeczności będzie z pewnością bardzo inspirujące dla mieszkańców.

Przykładowe tematy wystąpień:

Uczestnikami konferencji będą mieszkańcy (młodzież, dorośli, seniorzy), sołtysi, rady sołeckie, społecznicy, przedsiębiorcy, przedstawiciele władz, radni. Pozwoli to na budowanie naturalnej koalicji wokół naszego przedsięwzięcia.

Każdy uczestnik otrzyma bezpłatny zestaw upominków. Zaplanowany jest także smaczny poczęstunek.

Konferencja potrwa około 3 godzin. 

Zapewnimy transport autokarowy mieszkańcom Rychnowa oraz Chłopowa. 

Back to top of page